ТРИВОЖНА ВАЛІЗА

А у Вас є вдома тривожний чемоданчик на випадок надзвичайної ситуації?

Якщо у вас немає часу або бажання запам'ятовувати деталі своїх дій у різних надзвичайних ситуаціях (це коли вони ще відбудуться, якщо взагалі відбудуться!), Напишіть короткі конспекти інструкції і складіть їх в доступне і постійне місце. Нехай це буде ящичок «на випадок НС», де будуть складені інструкції, засоби порятунку і засоби першої медичної допомоги. Можете навіть повісити на стіну правила безпеки, як це робиться на підприємствах. В обов'язковому порядку! Хоча там теж невідомо, станеться щось чи ні. Але ходить собі людина, натикається на цей план з картинками поглядом і поступово, сам того не бажаючи, запам'ятовує.
Не хочете псувати інтер'єр? Ну тоді помістіть інструкцію в красиву рамочку, як картину старих майстрів або оформіть в іншому відповідному стилі.
Заготовте "тривожний", на випадок тимчасової евакуації, чемоданчик. Щоб не опинитися перед обличчям надзвичайної ситуації «беззбройним».

І обов'язково проінструктуйте про правила поведінки в різних надзвичайних ситуаціях своїх близьких, особливо дітей. Щоб вони не бігли дивитися, наприклад, на "здоровенну пожежу", куди їх покликали приятелі, а стрімголов бігли в прямо протилежний бік. І тих приятелів за собою тягли.
Подбайте заздалегідь про себе і своїх близьких!Создан 30 янв 2015