ТРИВОЖНА ВАЛІЗА

Документи у "тривожній валізі"
Документи відіграють величезну роль у житті людини. Всі прекрасно пам'ятають саркастичне прислів'я "Без папірця ти - ..., а з папірцем - людина". І якщо людина позбудеться низки важливих документів в умовах надзвичайної ситуації, то його положення буде набагато гірше, ніж у людини з наявністю документів.

Документи, такі як загальногромадянський паспорт, водійські права, свідоцтво про реєстрацію ТЗ або дозвіл на зброю багато людей постійно носять з собою. Але є безліч інших видів документів, такі як правовстановлюючі документи на нерухомість і землю,  різні договори, страховки, атестати, дипломи про освіту, закордонний паспорт та інші документи, які не менш важливі. І зберегти ці документи в умовах надзвичайної ситуації - одне з першорядних завдань.

Зберігати документи в квартирі краще в одному надійному місці, наприклад, в вогнетривкому сейфі, в спеціальних папках для документів або в т.зв. Clear Book каталогах (папка з файлами):


Доступ до документів повинен бути максимально спрощений, що б в найкоротші терміни всі наявні документи можна було захопити з собою при настанні НС.

В тривожному рюкзаку слід зберігати кольорові або чорно-білі копії всіх важливих документів, по кілька примірників. Вони допоможуть у випадку втрати основних документів.

Якщо є можливість відсканувати документи, то не завадить зберігання документів і на CD-R диску або Flash-накопичувачі у вигляді файлів зображень.Создан 07 сен 2014